Satan.pl > Rejestracja >[ Zaloguj się ]   [ Rejestracja ]
FAQFilozofiaCzytelniaNietzscheO nasVariaScenaSztukaForumKatalogOkultyzmKontakt

Informacja wstępna

Rejestracja została tymczasowo WYŁĄCZONA.

Aby móc korzystać z niektórych funkcji portalu, musisz się zarejestrować. Rejestracja jest bezpłatna i nie pociąga za sobą żadnych kosztów w przyszłości.
Jedynymi istotnymi korzyściami z rejestracji są: (1) możliwość wypowiadania się na Forum i (2) kontakt z zarejestrowanymi użytkownikami portalu. Jeżeli nie interesuje Ciebie pisanie wiadomości na Forum - nie rejestruj się.

Rejestracja składa się z trzech (tzn. dwóch) etapów:

1. Wypełnienie formularza.
Dane, które wpiszesz, będą dostępne tylko innym zarejestrowanym użytkownikom poprzez dział kontaktów [Centrum]. Nie jest to dział ogłoszeń towarzyskich typu "interesuję się koszykówką, poznam kogoś z okolic Gdańska" - dlatego nie pisz nic w tym stylu. Napisz po prostu o sobie. I jeszcze jedno: nie gwarantujemy, że ktoś się zainteresuje, ani poziomu ewentualnych osób chcących się z Tobą skontaktować, ani też tego, że wszyscy ludzie jakich spotkasz będą dla Ciebie mili. Rejestrujesz się na własną odpowiedzialność.

2. Weryfikacja adresu.
Po wypełnieniu formularza otrzymasz maila na adres, który podasz (więc lepiej, żebyś podał adres prawidłowy). Będzie on zawierał numerek, który umożliwi ci ukończenie procesu rejestracji, oraz instrukcję, jak to zrobić.

3. Akceptacja moderatora.
Dla wielu będzie to najtrudniejszy etap :> Liczba tych, którzy wpisują głupoty w formularzu jest zaiste zadziwiająca, dlatego każda rejestracja jest przeglądana i zatwierdzana (bądź odrzucana). Od czego zależy akceptacja - sam zgadnij.
Jeśli nie zgadniesz, masz szansę na wylądowanie w dziale Varia ku uciesze gawiedzi - w ramach nagrody za inwencję i oryginalność. Być może przed wypełnieniem formularza masz ochotę zobaczyć Krąg Odrzuconych?

Jedna uwaga: musisz być pełnoletni, żeby się zarejestrować. Osoby niepełnoletnie na ogół nie są przyjmowane, że względu na swe dziecinne wyrażanie myśli i postępowanie, zanudzanie swoimi problemami z rzeczywistością, czy co gorsza problemami ze sobą samym.

Procent zaakceptowanych zgłoszeń na dzień dzisiejszy: 32.64

Rejestracja została tymczasowo WYŁĄCZONA.
Główna/FAQ/Filozofia/Czytelnia/Nietzsche/O nas/Varia/Scena/Sztuka/Forum/Katalog/Okultyzm
Ludowy Komisarz Zdrowia ostrzega: wszystkie materiały umieszczone na stronie są własnością autorów.
Kopiowanie i rozpowszechnianie może być przyczyną... Tylko spróbuj. My zajmiemy się resztą :>